KONST / Litografier / Färglitografi 13338003

nr 1333 8003

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 88/310. Motivet: 46x41 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 juni 2020
kl 19:16:02

14/6 03:43:34 1      500 kr
15/6 19:10:32 2      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk